|
| Novosti opširnije |
| 03.02.2023. / SAOPŠTENJE ZA JAVNOST (Foto/Link) |
Predsjednik Vlade Crne Gore, gospodin Dritan Abazović, danas je u svom Kabinetu održao sastanak na temu bespravnih aktivnosti i nelegalne eksploatacije šuma, na inicijativu VD direktora Uprave za gazdovanje šumama i lovištima, gospodina Armina Mujevića.
Na sastanku je VD direktora Uprave za gazdovanje šumama i lovištima informisao prisutne o aktivnostima koje Uprava preduzima povodom bespravnih radnji u šumama i izrazio je potrebu za intenzivnije uključivanje svih drugih nadležnih organa u te aktivnosti, kao i sistemski pristup rješavanju ovog problema.
Na sastanku su pored VD direktora Uprave za gazdovanje šumama i lovištima prisustvovali: ministar bez portfelja Zoran Miljanić, Zaštitnica imovinsko-pravnih interesa Crne Gore Bojana Ćirović, direktor Uprave policije Zoran Brđanin, direktor Uprave prihoda i carina Vladimir Bulajić, direktorica Uprave za inspekcijske poslove Ana Vujošević, pomoćnik direktorice Uprave za inspekcijske poslove Darko Rašović, generalni direktor Direktorata za šumarstvo, lovstvo i drvnu industriju u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Dragan Otašević, načelnik Direkcije za šumarstvo u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Ranko Kankaraš, kao i predstavnici Direktorata za vanredne poslove u okviru Ministarstva unutrašnjih poslova. Saopštenje Kabineta predsjednika Vlade Crne Gore možete pročitati na sledećem linku ---> OVDJE
|
| Uprava za gazdovanje šumama i lovištima | .
|
| |
|
|
| 28.05.2026. |
Tender za pružanje konsultantskih usluga za implementaciju pilot faze Druge nacionalne inventure šuma (NFI2) u Crnoj Gori (LINK)
|
|
| 28.05.2026. |
Call for Participation in Tender for Provision of Consulting Services for the Implementation of the Pilot Phase of the Second National Forest Inventory (NFI2) in Montenegro
|
|
| 27.05.2026. |
ČESTITKA (Foto)
|
|
| 21.05.2026. |
ČESTITKA (Foto)
21.MAJ - Dan nezavisnosti Crne Gore.
|
|
|
| 30.04.2026. |
ČESTITKA (Foto)
1.MAJ - Međunarodni praznik rada.
|
|
|
|