English version
 
 
Petak, 26.04.2019.
Broj posjeta: 2731990
  Novosti | Tenderi, konkursi i dokumenti | Organizacija | Direktor | List "Montenegro šume" | Info/Vodič | Foto/Video | Linkovi | Kontakt
· TENDERI-KONKURSI-OBRASCI
· UGOVORI O JAVNIM NABAVKAMA
· UGOVORI O KORIŠĆENJU ŠUMA
· RJEŠENJA O KORIŠĆENJU ŠUMA
· ODLUKE O KORIŠĆENJU ŠUMA
· FINANSIJSKI POKAZATELJI
· REALIZACIJA UGOVORA - 2018.
· IZVJEŠTAJ O RADU UPRAVE
· PROGRAM GAZDOVANJA ŠUMAMA
· ZAKONI-PRAVILNICI-STRATEGIJE

Slika dana

Pretraga
 Vijesti
 Tenderi i dokumenti


 

Tenderi, konkursi i dokumenti / UGOVORI O KORIŠĆENJU ŠUMA



UGOVORI O KORIŠĆENJU ŠUMA U DRŽAVNOJ SVOJINI AUKCIJSKOM PRODAJOM DRVETA U DUBEĆEM STANJU (SANITARNA SJEČA), U 2018. GODINI



PODRUČNA JEDINICA PLJEVLJA:

- Gazdinska jedinica Kozička rijeka, odjeljenje 10a, 26a, 26b, 46a, 55a, 78a

- Gazdinska jedinica Kozička rijeka, odjeljenje 56ab, 66a, 68a

- Gazdinska jedinica Kozička rijeka, odjeljenje 77a, 77b, 87a, 88a


PODRUČNA JEDINICA ROŽAJE:

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 4a, 5a, 13a, 33a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 11a, 64a, 71a, 72a, 73a, 74a, 112a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 36a, 41a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 38a, 59a, 48a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 42a, 53a, 51a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 60a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 63a

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik, odjeljenje 70a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 4a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 21a, 24a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 81a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 82a

- Gazdinska jedinica Lovničke šume, odjeljenje 5a, 18a

- Gazdinska jedinica Lovničke šume, odjeljenje 6a

- Gazdinska jedinica Lovničke šume, odjeljenje 7a, 8a

- Gazdinska jedinica Lovničke šume, odjeljenje 9b, 16a, 19a, 20a, 30a, 31a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 1a, 3a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 4a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 34a, 37a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 35a, 46a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 48a, 49a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 50a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 53a, 54a


PODRUČNA JEDINICA PETNJICA:

- Gazdinska jedinica Mrtvica-Tivran, odjeljenje 50b, 62a


PODRUČNA JEDINICA PLAV:

- Gazdinska jedinica Trokus-Ribnjak, odjeljenje 1

- Gazdinska jedinica Trokus-Ribnjak, odjeljenje 6a, 7a, 8a, 9a

- Gazdinska jedinica Trokus-Ribnjak, odjeljenje 80a

- Gazdinska jedinica Čakor-Visitor, odjeljenje 34a


PODRUČNA JEDINICA PLUŽINE:

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 105a

- Gazdinska jedinica Vojnik-Brezna, odjeljenje 29a, 30a

- Gazdinska jedinica Volujak-Mratinje, odjeljenje 90a, 93a, 94a, 96a


PODRUČNA JEDINICA ŽABLJAK:

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 64a


PODRUČNA JEDINICA NIKŠIĆ:

- Gazdinska jedinica Javorak-Vojnik, odjeljenje 6a, 22a

- Gazdinska jedinica Javorak-Vojnik, odjeljenje 13a

- Gazdinska jedinica Duga-Crnovrh, odjeljenje 9a,19a, 37a

- Gazdinska jedinica Duga-Golija, odjeljenje 17a

- Gazdinska jedinica Župa-Štitovo, odjeljenje 109a


PODRUČNA JEDINICA DANILOVGRAD:

- Gazdinska jedinica Štitovo, odjeljenje 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14


PODRUČNA JEDINICA PODGORICA:

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 9a, 10ab, 11ab, 12b, 14ab, 15ab, 16ab, 17abc, 18ab


PODRUČNA JEDINICA GUSINJE:

- Gazdinska jedinica Gusinjske šume, odjeljenje 58a




UGOVORI O KORIŠĆENJU ŠUMA U DRŽAVNOJ SVOJINI PRODAJOM DRVETA U DUBEĆEM STANJU, U 2018. GODINI



PODRUČNA JEDINICA PLJEVLJA:

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 3a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 6a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 6b

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 22a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 22b

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 23a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 23b

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 3a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 10a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 16ab

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 68a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 69b


PODRUČNA JEDINICA ROŽAJE:

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 7a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 7b

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 10a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 10b

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 60a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 61a

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 61b

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 68a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 11a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 14a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 24a


PODRUČNA JEDINICA BERANE:

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-Dapsićke šume, odjeljenje 55a

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-Dapsićke šume, odjeljenje 64ab

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-Dapsićke šume, odjeljenje 62abc

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-Dapsićke šume, odjeljenje 68c


PODRUČNA JEDINICA ANDRIJEVICA:

- Gazdinska jedinica Kutska rijeka, odjeljenje 4a

- Gazdinska jedinica Kutska rijeka, odjeljenje 6a

- Gazdinska jedinica Piševska rijeka-Zeletin, odjeljenje 17a


PODRUČNA JEDINICA PETNJICA:

- Gazdinska jedinica Mrtvica-Tivran, odjeljenje 57a

- Gazdinska jedinica Mrtvica-Tivran, odjeljenje 58a

- Gazdinska jedinica Mrtvica-Tivran, odjeljenje 59a

- Gazdinska jedinica Mrtvica-Tivran, odjeljenje 63ab


PODRUČNA JEDINICA PLAV:

- Gazdinska jedinica Babina gora-Vaganica-Šipovica, odjeljenje 35a

- Gazdinska jedinica Babina gora-Vaganica-Šipovica, odjeljenje 39a

- Gazdinska jedinica Babina gora-Vaganica-Šipovica, odjeljenje 40a

- Gazdinska jedinica Babina gora-Vaganica-Šipovica, odjeljenje 41a

- Gazdinska jedinica Babina gora-Vaganica-Šipovica, odjeljenje 47a

- Gazdinska jedinica Babina gora-Vaganica-Šipovica, odjeljenje 48a


PODRUČNA JEDINICA PLUŽINE:

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 1a

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 2a

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 4a

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 9a

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 34a

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 35a

- Gazdinska jedinica Bundos, odjeljenje 37a

- Gazdinska jedinica Planina Pivska, odjeljenje 109a

- Gazdinska jedinica Župa Pivska, odjeljenje 94a

- Gazdinska jedinica Župa Pivska, odjeljenje 98a


PODRUČNA JEDINICA ŽABLJAK:

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 5a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 13a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 18ab

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 41a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 89a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 90a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 8a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 9ab

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 19ab

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 43a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 44ab

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 45a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 49a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 6a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 17a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 35a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 36a


PODRUČNA JEDINICA ŠAVNIK:

- Gazdinska jedinica Bijela-Vojnik, odjeljenje 29a

- Gazdinska jedinica Bijela-Vojnik, odjeljenje 30a


PODRUČNA JEDINICA KOLAŠIN:

- Gazdinska jedinica Bukov potok-Sušac, odjeljenje 4a

- Gazdinska jedinica Bukov potok-Sušac, odjeljenje 7a

- Gazdinska jedinica Bukov potok-Sušac, odjeljenje 31a

- Gazdinska jedinica Bukov potok-Sušac, odjeljenje 31b

- Gazdinska jedinica Komovi II, odjeljenje 37a

- Gazdinska jedinica Komovi II, odjeljenje 37b

- Gazdinska jedinica Rječinska rijeka-Vranještica, odjeljenje 30a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 1a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 2a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 5a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 30a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 31a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 53a

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 69b

- Gazdinska jedinica Vučije, odjeljenje 77a


PODRUČNA JEDINICA BIJELO POLJE:

- Gazdinska jedinica Korita, odjeljenje 61ab

- Gazdinska jedinica Korita, odjeljenje 66a

- Gazdinska jedinica Korita, odjeljenje 77a

- Gazdinska jedinica Mejdanica-Lisa, odjeljenje 1a

- Gazdinska jedinica Mejdanica-Lisa, odjeljenje 15a

- Gazdinska jedinica Mejdanica-Lisa, odjeljenje 16a


PODRUČNA JEDINICA MOJKOVAC:

- Gazdinska jedinica Lepenac-Palješka gora, odjeljenje 52a

- Gazdinska jedinica Lepenac-Palješka gora, odjeljenje 53a


PODRUČNA JEDINICA NIKŠIĆ:

- Gazdinska jedinica Njegoš, odjeljenje 84a

- Gazdinska jedinica Njegoš, odjeljenje 90a

- Gazdinska jedinica Njegoš, odjeljenje 96a

- Gazdinska jedinica Njegoš, odjeljenje 98a


PODRUČNA JEDINICA DANILOVGRAD:

- Gazdinska jedinica Prekornica, odjeljenje 78a

- Gazdinska jedinica Prekornica, odjeljenje 80a


PODRUČNA JEDINICA PODGORICA:

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 55a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 57a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 59ab

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 60a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 61a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 62ab

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 63a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 64a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 65a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 68a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 70a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 71a

- Gazdinska jedinica Vučiji potok, odjeljenje 20ab

- Gazdinska jedinica Vučiji potok, odjeljenje 21ab




UGOVORI O KORIŠĆENJU ŠUMA U DRŽAVNOJ SVOJINI PRODAJOM DRVETA U DUBEĆEM STANJU, U 2017. GODINI



PODRUČNA JEDINICA PLJEVLJA:

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 8ab

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 9a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 15ab

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 16ab

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 17a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 18a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 24abc

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 44a

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 46ab

- Gazdinska jedinica Kraljeva gora-Bunetina, odjeljenje 53a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 5a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 6a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 14a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 17ab

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 56a

- Gazdinska jedinica Petinske šume, odjeljenje 57ab


PODRUČNA JEDINICA ROŽAJE:

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 6ab

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 16ab

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 57ab

- Gazdinska jedinica Gornji Ibar, odjeljenje 74ab

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 9a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 16a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 20a

- Gazdinska jedinica Županica, odjeljenje 21a


PODRUČNA JEDINICA BERANE:

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 11abc

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 39a

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 51a

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 56ab

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 57ab

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 58ac

- Gazdinska jedinica Kaludarsko-dapsićke šume, odjeljenje 61abc


PODRUČNA JEDINICA ANDRIJEVICA:

- Gazdinska jedinica Kutska rijeka, odjeljenje 2a

- Gazdinska jedinica Kutska rijeka, odjeljenje 3a


PODRUČNA JEDINICA PLUŽINE:

- Gazdinska jedinica Planina pivska, odjeljenje 9a

- Gazdinska jedinica Planina pivska, odjeljenje 10d

- Gazdinska jedinica Planina pivska, odjeljenje 28a

- Gazdinska jedinica Planina pivska, odjeljenje 104a

- Gazdinska jedinica Planina pivska, odjeljenje 108a

- Gazdinska jedinica Župa Pivska, odjeljenje 91a

- Gazdinska jedinica Župa Pivska, odjeljenje 93a


PODRUČNA JEDINICA ŽABLJAK:

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 6a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 7a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 36a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 37a

- Gazdinska jedinica Donji Šaranci, odjeljenje 38a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 26a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 27a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 71a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 72a

- Gazdinska jedinica Gornji Šaranci, odjeljenje 81a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 3a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 16a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 28a

- Gazdinska jedinica Tepačke šume, odjeljenje 49a


PODRUČNA JEDINICA ŠAVNIK:

- Gazdinska jedinica Bijela vojnik, odjeljenje 26a

- Gazdinska jedinica Bijela vojnik, odjeljenje 37a

- Gazdinska jedinica Bijela vojnik, odjeljenje 38a

- Gazdinska jedinica Bijela vojnik, odjeljenje 39a


PODRUČNA JEDINICA KOLAŠIN:

- Gazdinska jedinica Bukov potok-sušac, odjeljenje 8a

- Gazdinska jedinica Bukov potok-sušac, odjeljenje 9a

- Gazdinska jedinica Bukov potok-sušac, odjeljenje 11a

- Gazdinska jedinica Bukov potok-sušac, odjeljenje 13ab

- Gazdinska jedinica Bukov potok-sušac, odjeljenje 33a

- Gazdinska jedinica Komovi I, odjeljenje 47a

- Gazdinska jedinica Komovi I, odjeljenje 47b

- Gazdinska jedinica Komovi I, odjeljenje 48a

- Gazdinska jedinica Komovi I, odjeljenje 49a

- Gazdinska jedinica Komovi I, odjeljenje 50a

- Gazdinska jedinica Komovi II, odjeljenje 35a

- Gazdinska jedinica Komovi II, odjeljenje 36a

- Gazdinska jedinica Komovi II, odjeljenje 41a

- Gazdinska jedinica Pješčanica-pčinja, odjeljenje 51a

- Gazdinska jedinica Pješčanica-pčinja, odjeljenje 53a

- Gazdinska jedinica Pješčanica-pčinja, odjeljenje 55a

- Gazdinska jedinica Pješčanica-pčinja, odjeljenje 56a

- Gazdinska jedinica Pješčanica-pčinja, odjeljenje 57a

- Gazdinska jedinica Pješčanica-pčinja, odjeljenje 58a

- Gazdinska jedinica Rečinska rijeka-Vranještica, odjeljenje 25a

- Gazdinska jedinica Rečinska rijeka-Vranještica, odjeljenje 26a


PODRUČNA JEDINICA BIJELO POLJE:

- Gazdinska jedinica Mejdanica-Lisa, odjeljenje 4a

- Gazdinska jedinica Mejdanica-Lisa, odjeljenje 14a

- Gazdinska jedinica Korita, odjeljenje 62ab

- Gazdinska jedinica Korita, odjeljenje 63ab


PODRUČNA JEDINICA NIKŠIĆ:

- Gazdinska jedinica Duga-Golija, odjeljenje 33a

- Gazdinska jedinica Duga-Golija, odjeljenje 34a

- Gazdinska jedinica Duga-Golija, odjeljenje 35a

- Gazdinska jedinica Duga-Golija, odjeljenje 44a

- Gazdinska jedinica Javorak-Vojnik, odjeljenje 13ab

- Gazdinska jedinica Njegoš, odjeljenje 31a

- Gazdinska jedinica Njegoš, odjeljenje 34a


PODRUČNA JEDINICA DANILOVGRAD:

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 8a

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 16a

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 18a

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 19a

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 21a

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 22a

- Gazdinska jedinica Ponikvica, odjeljenje 44a


PODRUČNA JEDINICA PODGORICA:

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 49ab

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 50a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 51a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 52a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 53ab

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 54a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 56a

- Gazdinska jedinica Opasanica-Travska gora, odjeljenje 58a

- Gazdinska jedinica Vučiji potok, odjeljenje 22ab

- Gazdinska jedinica Vučiji potok, odjeljenje 23ab




UGOVORI O DAVANJU PRAVA NA KORIŠĆENJE ŠUMA I IZGRADNJU I ODRŽAVANJE ŠUMSKIH SAOBRAĆAJNICA, U 2015. GODINI



PODRUČNA JEDINICA PLJEVLJA:

- Gazdinska jedinica Kozička rijeka




UGOVORI O DAVANJU PRAVA NA KORIŠĆENJE ŠUMA I IZGRADNJU I ODRŽAVANJE ŠUMSKIH SAOBRAĆAJNICA, U 2012. GODINI



PODRUČNA JEDINICA ROŽAJE:

- Gazdinska jedinica Bać-Besnik

- Gazdinska jedinica Balotićke šume

- Gazdinska jedinica Crnja-Ibarac

- Gazdinska jedinica Lovničke šume

- Gazdinska jedinica Paučinske šume




UGOVORI O DAVANJU PRAVA NA KORIŠĆENJE ŠUMA I IZGRADNJU I ODRŽAVANJE ŠUMSKIH SAOBRAĆAJNICA, U 2010. GODINI



PODRUČNA JEDINICA BIJELO POLJE:

- Gazdinska jedinica Mejdanica-Lisa




UGOVORI O DAVANJU PRAVA NA KORIŠĆENJE ŠUMA I IZGRADNJU I ODRŽAVANJE ŠUMSKIH SAOBRAĆAJNICA, U 2008. GODINI



PODRUČNA JEDINICA ANDRIJEVICA:

- Gazdinska jedinica Jelovica-Gradišnica

- Gazdinska jedinica Mojanska rijeka


PODRUČNA JEDINICA BERANE:

- Gazdinska jedinica Jelovica

- Gazdinska jedinica Šekular

- Gazdinska jedinica Turjak


PODRUČNA JEDINICA BIJELO POLJE:

- Gazdinska jedinica Bjelasica

- Gazdinska jedinica Bliškovo

- Gazdinska jedinica Čakor-Visitor

- Gazdinska jedinica Rudo polje


PODRUČNA JEDINICA MOJKOVAC:

- Gazdinska jedinica Jezerska gora-Štitarica

- Gazdinska jedinica Petrovića omar-Buren




UGOVORI O DAVANJU PRAVA NA KORIŠĆENJE, UZGOJ I ZAŠTITU ŠUMA I IZGRADNJU I ODRŽAVANJE ŠUMSKIH SAOBRAĆAJNICA (KONCESIJA), U 2007. GODINI



PODRUČNA JEDINICA PLJEVLJA:

- 13. Gazdinskih jedinica - "Vektra Jakić"-Pljevlja

 

Uprava za šume 2008.